En

Koncertas


Liepos 21 d. 19 val.


DALINTIS

Atlikėjai:

Aleksandra Nanoškina

Igor Vialych

DALINTIS

(Perkelta į 12.20) Dainuok, mano muzikos angele!

Igor Vialych - Maskvos valstybinio akademinio B. A. Pokrovskio vardo kamerinio muzikinio teatro tenoras ir vedantysis solistas, geriausiose daugelio šalių scenose, jų tarpe Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Japonijoje, pristatytų projektų dalyvis.
Aleksandra Nanoškina - Maskvos valstybinio akademinio B. A. Pokrovskio vardo kamerinio muzikinio teatro sopranas, Maskvos filharmonijos ir A. P. Čechovo vardo teatro solistė, televizijos konkurso  laureatė, Jūsų dėmesiui pristato programą "Dainuok, mano muzikos angele!". Išgirsite mėgiamas kompozicijas iš Andrea Bocelli, Alessandro Safina, Sarah Brightman,  Ketrin Djenkins ir kt. repertuaro. Populiariosios muzikos integravimas į operą kasmet įgyja vis daugiau gerbėjų, kadangi siūlo iš tiesų kokybišką, profesionalų muzikinį ir vokalinį skambesį. Toks stilius suderina savyje geriausias klasikinės, populiarios, roko ir elektroninės muzikos savybes.
Igor Vialych ir Aleksandra Nanoškina yra laiminga sutuoktinių pora, todėl dainos apie meilę yra pripildytos nesuvaidintų emocijų!
Programa su teatralizacijos elementais.

Atlikėjai:

Aleksandra Nanoškina

Igor Vialych