En

Koncertas


Spalio 11 d. 19 val.


DALINTIS

Atlikėjai:

Jevgenija Markova (domra)

Vladimir Kirasirov (gitara)

DALINTIS

Domros ir gitaros rečitalis

Du aukščiausio lygio muzikantai, tarptautinių konkursų laureatai Jevgenija Markova (domra) ir Vladimir Kirasirov (klasikinė gitara) sukūrė duetą 2010 metais. Abu yra Sankt Peterburgo valstybinės N.A.Rimskio-Korsakovo vardo konservatorijos auklėtiniai.
Dueto repertuaras apima Renesanso, Baroko, impresionistų kompozitorių kūrybą, įvairuoja lotynų amerikos, bei kitų tautų muzikos pavyzdžiais. Visas atliekamų kūrinių aranžuotes ansamblio dalyviai daro patys, atsižvelgdami į savo instrumentų, kuriuos jie valdo nepriekaištingai, savybes ir technines galimybes.
Nuo pat susikūrimo duetas aktyviai koncertuoja. Jų muzikavimu mėgavosi ne tik Rusijos, bet ir Olandijos, Vokietijos, Latvijos, Indijos, Armėnijos ir kitų šalių klausytojai.
 
Jevgenija Markova (domra)
Baigė valstybinę N.A.Rimskio-Korsakovo vardo konservatoriją Sankt Peterburge, dėstytojo Aleksandro Makarovo klasėje. Prieš tai jos mokytoja buvo Alina Boguk.
Šiuo metu yra Sankt Peterburgo Rusijos Koncertinio orkestro solistė.
 
Vladimir Kirasirov (gitara)
Sankt Peterburgo valstybinės N.A.Rimskio-Korsakovo vardo konservatorijos auklėtinis.
Po mokslų Rusijoje įgijo magistro vardą Mastrichto (Olandija) konservatorijoje. Jo mokytojas - vienas žymiausių nūdienos gitaristų Carlo Marchione.
Vladimiras aktyviai koncertuoja ir dėsto gitarą.

Atlikėjai:

Jevgenija Markova (domra)

Vladimir Kirasirov (gitara)