En

Paroda


Spalio 3-27 d.


DALINTIS

Projekto organizatoriai:

Lietuvos dailininkų sąjunga

DALINTIS

Edukacinis dailės projektas „Mano Lietuva. Grįžtu į tėvynę“, skirtas A. J. Greimo 100-osioms metinėms

Projektas „Mano Lietuva“ – tai kartu su Šv. Kazimiero ordinu 2016 m. startavęs, plačią geografinę aprėptį turintis edukacinis vaikų ir jaunimo dailės projektas, kuriame dalyvauja mokyklos iš įvairių Lietuvos miestų. Projekto veiklos skatina moksleivius pažinti savo valstybės istoriją, kurti ir puoselėti šalies kultūrą ir tapatumą.
 
2017 m. projektas su poteme „Grįžtu į Tėvynę“ buvo skirtas A. J. Greimo 100-osioms metinėms pažymėti. J. Greimo vardas yra įtrauktas į UNESCO ir valstybių narių 2016-2017 m. minimų sukakčių sąrašą, o 2017-ieji LR Seimo yra paskelbti Greimo metais.
 
Spalio 3 d., 17 val., Vilniaus miesto rotušėje vyks iškilmingas, atviras ir nemokamas projekto „Mano Lietuva. Grįžtu į Tėvynę“ uždarymo renginys: moksleivių apdovanojimo ceremonija, jungtinės laureatų ir profesionalių dailininkų tapybos parodos atidarymas, koncertas, kurį dovanoja VU orkestras „Oktava“ (vad. Albinas Kučinskas).
 
Projekto dalyviai:
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla,
Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazija,
Vilniaus lietuvių namai,
Kėdainių dailės mokykla,
Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokyklos Naujosios Vilnios filialas,
Vaikų lopšelis-darželis „Vilnelė“
Tapybos studija „Alegria“
 
Parodoje Vilniaus miesto rotušėje bus eksponuoti 82 personaliniai ir 2 kolektyviniai įvairiomis technikomis, įvairaus amžiaus grupių moksleivių sukurti konkursiniai darbai bei 10 plenero kūrinių. Taip pat parodai 14 tapybos darbų sukūrė: Meda Norbutaitė, Emilija Taločkienė, Vytautas Žirgulis, Arvydas Baltrūnas, Arvydas Bagdonas, Valdas Barakauskas ir Gintaras Kraujelis.
 
Parodos lankymas nemokamas.

Projekto organizatoriai:

Lietuvos dailininkų sąjunga