lt / en
Visi renginiai

FAIL NIGHTS – istorijų renginiai apie nesėkmes

Renginiai ir medijos yra perpildyti verslo sėkmės liudijimais ir istorijomis, tuo tarpu kiekvienos sėkmės pagrindas yra visi prieš tai buvę bandymai, nepasiteisinusios strategijos, išdavę partneriai, netinkamai parinkta rinka, kontraversiška komunikacija ir kiti kasdieniai maži ar dideli nepasisekimai, virtę pamokomis.

Jau šešioliktą kartą susirinksime švęsti nesėkmę, o šįkart feilų festivalyje apie išmoktas pamokas ir slaptas patirtis pasakos keturi stiprūs profesionalai:
Greta Akcijonaite: kino platinimo kompanijos "Greta Garbo Films” steigėja ir vadovė, Downtown Food Hall & KINO DELI bendraturtė
Vaidotas Valantiejus: strategijos planuotojas reklamos agentūroje Not Perfect I Y&R Vilnius, renginių organizatorius
Rima Olberkyte-Stankus: viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė, socialinių projektų, tokių kaip VMG mokykla, Trys seserys bendraautorė, VŠĮ „Atsakingas verslas“ įkūrėja, edukacinio projekto būsiu__ vykdančioji direktorė
Tautvydas Rasiulis: video kūrėjas, Faksimilis Reklamos Firma šefas, agentūros "Videokultūra" direktorius

FAIL NIGHTS renginio idėja: žiūrovai atvyksta pasiklausyti 3-5 pranešėjų, pasakojančių apie savo pralaimėjimus, nesėkmes ir išmoktas pamokas kuriant verslą, vystant projektus ar iniciatyvas, įgyvendinant idėjas. Kiekvienas pranešėjas savo nesėkmės istorijai papasakoti turi 12 minučių ir 12 automatiškai kas minutę besikeičiančių paveikslėlių. Po kiekvieno pranešimo seka pokalbis su renginio moderatore ir klausimai iš publikos.

Durys atsidaro 18:30, renginio pradžia 19:00

//

FAIL NIGHTS Vilniuje organizuojami nuo 2016 metų. Šių renginių tikslas yra skatinti drąsiai kalbėti apie atvejus, kai dalykai susiklostė ne taip, kaip buvo planuota - kviečiame dalintis išmoktomis pamokomis ir sveiku požiūriu į karjerą, verslą, gyvenimą. Drąsiname palaikyti sveiką proceso ir progreso kultūrą.

Organizatorius: Nailed it Vilnius

Greta Akcijonaitė

Vaidotas Valantiejus

Tautvydas Rasiulis

Rima Olberkytė-Stankus