lt / en
Visos parodos

Tadas Adomavičius „NE-PATOGU“

Tadas Adomavičius – grafikas. Gimė Panevėžyje 1983 m.
2007 m. baigė Šiaulių universitetą, klasikinės grafikos magistro studijas. 
Dailininkas kuria tradicinę ir kompiuterinę grafiką. Ilgą laiką dirbo leidybos srityje kaip dailininkas / iliustratorius. Šiuo metu dirba kompiuterinių žaidimų sferoje.

Autorinėje parodoje kodiniu pavadinimu NE-PATOGU kompiuterinės grafikos darbuose plėtojamas tiek vidinis, tiek išorinis žmogaus diskomfortas / komfortas, įvairios psichologinės būsenos, išgyvenimai, minčių kelionės ir pamąstymai.

„Esu ir visada buvau stebėtojas, kuris ne tik stebi kitus, aplinką, bet ir pats save. Analizuoju ir gilinuosi į įvairias savo būsenas ir nuotaikas. Visas šias analizes ir apmąstymus stengiuosi perteikti savo darbuose. Vienuose darbuose tai skausmas, suvaržymai, kituose – juokas, saviironija ar sarkazmas. Nėra nei vieno piešinio, kuris būtų nupieštas spontaniškai. Visi jie išieškoti, daugybę kartų tobulinti. Piešdamas dažnai patiriu savotišką meditaciją, pasineriu į smulkias detales. Beveik visuose mano darbuose vyrauja žmogus, jo siluetas arba jį primenanti būtybė, sutvėrimas. Leidžiu žiūrovui trumpam pasinerti į savo pasąmones gelmes“ sako autorius.

Tadas Adomavičius