lt / en
Visi projektai

WOMARTS TRENIRUOTĖS

WOMARTS TRENIRUOTĖS - projekto WOM@RTS dalis. Projekto tikslas – pabrėžti moterų indėlį ir įvairovę kultūros lauke bei kovoti su lyčių nelygybe, remiant moterų iš įvairių sektorių dalyvavimą rinkoje, skatinant įvairius judėjimo veiksmus, žinias, priemones, mokymo veiklas ir kitus renginius. Projektas remiasi bendruomeniškumo ir lygybės principais, o menininko profesiją supranta ne tik kaip kūrybišką veiklą, bet ir reikalaujančią verslumo žinių, konkurencijos.Taigi WOMARTS TRENIRUOTĖS subalansuotos moterims menininkėms, dalyvavimas jose nemokamas, bet būtina registracija čia. 

Registracija vyks iki rugpjūčio 1 d. Dalyvių skaičius ribotas, kadangi norime skirti individualaus dėmesio kiekvienai.

Treniruotės vyks rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais, o jas sudarys keturi  moduliai – treniruočių blokai, kurie padės sustiprėti emociškai, patobulinti savivadybos žinias, išlaisvins jūsų gebėjimus prisistatyti viešai renginiuose ar socialiniuose tinkluose. 

I treniruočių blokas
TEORINIAI IR PRAKTINIAI KULTŪROS VADYBOS MOKYMAI
Trenerės: Aistė Ulubey, Rūta Stepanovaitė ir Rusnė Kregždaitė
Treniruočių laikas: rugpjūčio 3, 5, 10 ir 12 d. 
Treniruosime: idėjų generavimą, projektų rašymą, biudžeto valdymą, autorių teisių apsaugą

Kultūros vadybininkų asociacijos treniruotėse (Aistė Ulubey ir Rūta Stepanovaitė) apžvelgsite pagrindinę terminologiją, su kuria tenka susidurti rengiant ir pristatant projektus, aptarsite tinkamą paraiškos rengimo filosofiją bei dažniausias klaidas. Kartu su trenerėmis vystysite savo idėjas bei apžvelgsite pagrindinius žingsnius, kurie nuves nuo projekto idėjos iki parengtos paraiškos. Ir čia dar ne viskas! Su gausiais praktiniais pavyzdžiais apžvelgsite įvairius kūrybinių veiklų vykdymo būdus, kokias socialines garantijas jie užtikrina ir kaip apsaugomas autorinis turinys. O taip pat sužinosite, kas svarbu sudarant projekto biudžetą ir kaip jį atsakingai valdyti.  
Rusnė Kregždaitė pristatys 2021 m. atliktą Lietuvos menininkų tyrimą, kuris atskleidė šalies kūrėjų socialinę, ekonominę ir kūrybinę būklę. Šios treniruotės metu apžvelgsite tyrimo rezultatus, silpniausias ir stipriausias kūrėjų būklės dedamąsias ir įvardinamas galimybes, apie kurias menininkai žino mažiau ir galėtų jomis pasinaudoti.

II treniruočių blokas
KAIP KURTI IR PRISIJAUKINTI SOCIALINIUS TINKLUS?
Trenerė: Viktorija Aprimaitė
Treniruočių laikas: rugpjūčio 17, 19 ir 24 d.  
Treniruosime: įvaizdį, saviraišką, tinklus, matomumą, komunikaciją, sąmoningumą

Šiose treniruotėse pamiršite taisykles ir šablonus, nusakančius kas, kaip, kada ar kodėl svarbiausia, kuriant komunikaciją socialiniuose tinkluose, ir įjungsite kūrybiškumo bei unikalumo mygtuką. Atrasite įkvepiančius socialinių tinklų kūrėjus, analizuosite ir praktiškai ieškosite savo savitumo. Taip pat su trenere Viktorija Aprimaite kalbėsite apie atsakomybę, higieną ir sąmoningą komunikaciją.

III treniruočių blokas
KAIP KURTI ŽINUTES SKIRTINGOMS AUDITORIJOMS? Kaip jas pristatyti: leksika, kūno kalba, turinys, faktai, skaičiai.
Trenerė: Adrija Čepaitė
Treniruočių laikas: rugsėjo 2, 7 ir 14 d.  
Treniruosime: kūno kalbą, balsą, retoriką, įtaigą

Adrijos Čepaitės retorikos treniruotės – ypatingos. Jokios sausos informacijos ir monotoniškų skaidrių ir daug praktikos bei individualaus dėmesio kiekvienam dalyviui. Šiose treniruotėse aiškinsitės, kaip tinkamai suformuoti ir pagrįsti siunčiamą žinią. Mokysitės valdyti savo dėmesį ir nerimą. Treniruotės padės laisviau jaustis prieš auditoriją ir sudominti klausytoją. O svarbiausia, kad po šių treniruočių gebėsite pasakyti įtaigią ir struktūruotą kalbą. 

IV treniruočių blokas
EMOCINIŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS
Treneris: Dainius Jakučionis
Treniruočių laikas: rugsėjo 16, 21 ir 23 d.
Treniruosime: emocijas, protą, atsparumą stresui, asertyvumą, pasitikėjimą, savivertę

Treniruočių metu stiprinsite emocines kompetencijas, kurios padėtų gyventi stabiliau ir lengviau išreikšti savo nuomonę. Pagrindiniai treniruočių pratimai apims atsparumo stresui didinimą, supratimą ir pajautimą, kas padeda ir palaiko atsparumą, praktikuosite strategijas, padedančias ugdyti savo nuomonės ir poreikių išraišką. Išmoksite atpažinti savo minčių, jausmų ir elgesio sąveiką bei sužinosite būdų, kaip tai modifikuoti jums naudinga kryptimi. 

MOKSLAI BAIGĖSI - LAIKAS TRENIRUOTIS!


Projekto remėjai:

VšĮ Vilniaus rotušė