lt / en
Visi renginiai

ALTERNATYVAUS ROKO GRUPĖ SPUR

Vilniaus Rotušės kolonada - muzika po vasaros dangum!
RUGPJŪČIO 1 d. 19.00


Jubiliejinio “X Faktorius” 10 sezono nugalėtojai pasirodys Rotušės aikštėje, kurioje laukia visų savo gerbėjų bei kitų klausytojų! Grupė atliks visiems gerai žinomus kūrinius bei nepraleis progos pristatyti
visiems jau atpažįstamą autorinę kūrybą. Pasidalinę savo unikalumu su visa Lietuva, gimę ir užaugę Ignalinoje, SPURR grupė atsiduoda scenai bei klausytojams.  
Jaukų vasaros vakarą grupė su savo klausytojais pasidalins naujausiais autoriniais kūriniais bei pakvies kartu dainuoti pasaulinius hitus, kurių žodžiai lengvai skambės visų susirinkusiųjų lūpose.
Jaunieji atlikėjai save apibūdina šitaip: „Esame grupė SPURR - eksperimentuojantys su alternatyviu roku klajūnai, netikėtai nuklydę į televiziją ir laimėję "X Faktorius" projektą. Repertuaras tiek malonins ausis švelniomis melodijomis, tiek užklups iš pasalų viską griaunantys gitaros "riffai". Planuojame užkariauti Lietuvos roko sceną!“

SUSITIKIME ROTUŠĖJE!

Festivalį organizuoja: Vilniaus rotušė
Mecenatai: Vilniaus miesto savivaldybė, URBO Bankas
Partneriai: Lietuvos kariuomenė, TV3, JCDecaux Lietuva
Rėmėjai: Vilniaus apšvietimas, Šviesiai garsiai, restoranas „Kristoforas“, Apsaugos komanda, SMART Agency, mineralinis vanduo "Akvilė"