lt / en
Visi renginiai

Baltijos šalių kamerinių orkestrų festivalis. Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas

Kviečiame spalio 29 d. 19 val. dalyvauti Baltijos šalių kamerinių orkestrų festivalio pirmajame koncerte, kuriame Lietuvos kompozitorių kūrinius ir tris pasaulines premjeras pristatys Šv. Kristoforo kamerinis orkestras.

Festivalio organizatorius - Vilniaus rotušė.

Koncertas nemokamas. 

Įėjimas tik su išankstinės registracijos bilietu:

https://www.eventbrite.com/e/baltijos-saliu-kameriniu-orkestru-festivalis-sv-kristoforo-orkestras-tickets-126405324729?fbclid=IwAR1xWXucy88k9DA_0vYWwq-CHue5dFahhmUAnyJGj7TV7gL8SZu0UXShkWk

Programoje premjeros:

Vytautas Germanavičius “ŽYDINTIS LEDAS”

Martynas Bialobžeskis "RANDOM STRINGS"

Rita Mačiliūnaitė "100 SECONDS TO MIDNIGHT"

Projektą finansuoja - Lietuvos kultūros taryba.


Apie orkestrą

Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas – Modestas Barkauskas, garbės dirigentas Donatas Katkus, ) – kolektyvas, garsėjantis universalumu, profesionalumu, menine vaizduote. Orkestras – laukiamas svečias ne tik Lietuvos ir užsienio šalių prestižinėse koncertų salėse, kaip Paryžiaus Théâtre des Champs-Élysées, Reikjaviko Harpa, Stokholmo Berwaldhallen, UNESCO būstinė Paryžiuje, Varšuvos Karalių rūmai, Sankt Peterburgo M. Glinkos salė, Maskvos P. Čaikovskio konservatorija, bet ir estrados scenose ar net smėlio karjeruose…

Nuo pat pirmųjų orkestro gyvavimo dienų ypač intensyviai dirbantis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras yra pelnęs platų pripažinimą ir Lietuvoje, ir užsienyje. Kolektyvas sėkmingai atstovauja Lietuvai tarptautiniuose renginiuose, kaip festivaliuose Tubin (Suomija), Pärnu (Estija), Europäisches Musikfest Münsterland, Kaskados, Mystik und Maschine, Berlin Jazz, Hermann Hesse (Vokietija), Berlioz (Prancūzija), Reykholt (Islandija) ir kt. 

Orkestras nuolat bendradarbiauja su žinomais Lietuvos ir užsienio kolektyvais bei solistais. Iš pastarųjų galima paminėti šiuos: tai dainininkai Kerstin Avemo (sopranas), Charles Castronovo (tenoras), Violeta Urmana (sopranas), Alfredo Nigro (tenoras), smuikininkai Maksim Vengerov, Alexander Rybak, Anton Barakhovsky, Jacques Israelievitch, Moti Shmidt, pianistai Maria João Pires, Leonid Chizhik, Konstantin Lifschitz, Tamami Honma, Petras Geniušas, Julian Joseph, violončelininkai David Geringas, Dominique de Williencourt, Marko Ylönen ir Maria Kliegel, taip pat Camilla Hoitenga (fleita), Petras Vyšniauskas (saksofonas), Linda Maxey (marimba), ir kt.