lt / en
Visi renginiai

Ekspresyvaus folko grupės "Žalvarinis" koncertas

Vilniaus Rotušės kolonada - muzika po vasaros dangum!
BIRŽELIO 20d. 19.00


Grupė ŽALVARINIS pristato naujausią albumą “Cantabile”.
Vakaro metu skambės kūriniai iš šio albumo, o taip pat ir per dvidešimt kolektyvo gyvavimo metų sukurtos gražiausios dainos. Grupės koncertuose daug  kontrastų, nuo ramiai atliekamų sutartinių iki moderniai aranžuotų lietuvių liaudies dainų roko stiliumi.
ŽALVARINIS – žymiausia Lietuvos folk roko grupė iš Vilniaus. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai - ŽALVARINIS. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį mišinį.
2001 metais grupę įkūrė kompozitorius, prodiuseris, gitaristas ir vokalistas Robertas Semeniukas. Šiuo metu grupėje dalyvauja vokalistės - Sigita Jonynaitė, Viltė Ambrazaitytė, Robertas Semeniukas, koncertuose talkina sesijiniai muzikantai.
Grupės energija ir rokenrolinis, bliuzinis groove‘as  įsuka, išjudina visus. Todėl nenuostabu, kad grupė pasirodo įvairiuose roko muzikos festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Kinijoje.
ŽALVARINIS nevengia eksperimentuoti, bendradarbiauti su garsiausiais roko, džiazo, folkloro profesionalais, geriausiais Lietuvos atlikėjais, o 2014 metais grupė sudrebino net Pasaulio Lietuvių Dainų šventę, kai savo dainas atliko kartu su jungtiniu Dainų šventės dalyvių choru. Šiais metais kolektyvas sudalyvavo nacionalinėje Eurovizijos atrankoje ir pelnė didžiulę publikos simpatiją.
Per dvidešimt gyvavimo metų įrašyta dešimt muzikos albumų, grota beveik visuose Lietuvos miestuose, dalyvauta koncertuose „Baltijos keliui“  atminti, Nepriklausomybės dienos minėjimuose Lietuvoje ir užsienyje. Grupės muzika skamba filmų garso takeliuose, radijo stotyse, televizijoje, taip pat yra įtraukta į abiturientų muzikos egzamino klausimyną.

SUSITIKIME ROTUŠĖJE!

Festivalį organizuoja: Vilniaus rotušė
Mecenatai: Vilniaus miesto savivaldybė, URBO Bankas
Partneriai: Lietuvos kariuomenė, TV3, JCDecaux Lietuva
Rėmėjai: Vilniaus apšvietimas, Šviesiai garsiai, restoranas „Kristoforas“, Apsaugos komanda, SMART Agency, mineralinis vanduo "Akvilė"