lt / en
Visi renginiai

Kalėdinis koncertas „Vidury lauko grūšelė“

Artėjant didžiosioms metų šventėms, gruodžio 19 d. 15 val., Vilniaus etninės kultūros centras tradiciškai kviečia pažymėti metų pabaigą kalėdiniame koncerte, skirtame padėkoti visiems kartu buvusiems bičiuliams, rėmėjams ir lankytojams už dar vienerius iššūkių ir įspūdžių kupinus metus.

Šventinę nuotaiką šiemet kurs „Vilko pupos“ – tai šeši patyrę folkloro atlikėjai, daug metų dainuojantys ir grojantys lietuvių liaudies muziką ir patys gaminantys muzikos instrumentus. 2015 m. susibūrusi grupė kuria savitas lietuvių liaudies dainų bei sutartinių interpretacijas, paįvairindama jas tradiciniais ir neįprastais instrumentiniais akordais.
Koncerte „Vidury lauko grūšelė“ skambės ramios, meditacinės kompozicijos, paremtos advento-Kalėdų laikotarpio dainomis, sutartinėmis.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau į jį bus įleidžiami tik žiūrovai, turintys Galimybių pasą ir renginio bilietą, kurį galima įsigyti užsiregistravus: Registracija.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, jog lankytojai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, patalpintuose socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse.

Vilniaus etninės kultūros centras