lt / en
Visi renginiai

Kultūros naktis 2021 | WOMARTS NOTATION

WOMARTS NOTATION – garsų sistema jūsų ausims, širdims, judesiui nuo kojų iki rankų pirštų galiukų. Migloko, Umiko Kotori ir Agnès M dovanos muzikos prisodrintą vakarą, o jų pasirodymus papildys Adomo Žudžio vizualizacijos.
 
19.00 MIGLOKO
 
Migloko (ECLECTIC/POP/AVANT-GARDE) – tai pati unikaliausia Lietuviškosios padangės artistė. Akimirksniu atpažįstama ne tik iš savo skambaus pseudonimo bet ir iš galingo vokalo.
Jos kūryba lyg intuityvus ir atviras  dienoraštis įtraukiantis žiūrovą į intymų muzikinį potyrį… Paskendus savyje, beribiu balsu improvizuodama post modern melodijomis, kurios vienu momentu sukelia nostalgiškus prisiminimus , o kitu  virsta nepažiniomis, veda klausytoją  improvizacijos kupinomis  garsų alėjomis, subtiliai paliesdama  aktualias visuomenines temas.
 
Pati Migloko save vadina muzikos ir vaizdo poete, o galbūt net ir filosofe. Menininkė teikia pirmenybę kūrybiniam procesui ir dosniai dalinasi kūrybine išmintimi.
 
20.00 val. UMIKO KOTORI
 
Umiko Kotori (Elena Neniškytė) – kompozitorė, vokalistė, instrumentalistė. Grojanti, bosine gitara, būgnais, sintezatoriais, pianinu ir balsu, eksperimentuojanti įvairiuose stiliuose (funk, roko, elektronikos, džiazo, punk,    lo – fi, ir kt), muzikos įrašais jų garso suvedimu. Šiais metais išleido naują audio vizualinį solo albumą “In the nowhere without the no”.
 
21.00 val. Agnès M / SYNTH porn 
 
Kompozitorė Agnė Matulevičiūtė (dar žinoma slapyvardžiu Agnès M) drauge su muziku Edvinu Kopcevu pristatys koncerto muzikinę programą, pavadinimu „SYNTH Porn“ (2021), pagal neseniai pasirodžiusį albumą ir vinilinę plokštelę tokiu pačiu pavadinimu. Čia muzikinė atmosfera kuriama ne tik moduliniais ir analoginiais aštunto dešimtmečio sintezatoriais – joje skamba ir gyvi instrumentai, atlikėjų balsai, teatrui parašyta pjesė, filmų personažų ir poetų citatos, kalbančios apie santykius, meilę ir tuštumą. Agnė Matulevičiūtė ir Edvinas Kopcevas yra Vilniuje gyvenantys ir kuriantys kompozitoriai, garso menininkai, atlikėjai. Synth wave, synth pop stiliaus muzikos albumo pavadinimas pasirinktas kaip nuoroda į populiarią ir plačiai internete naudojamą grotažymę #synthporn, kai muzikantai dalinasi savo studijose esančių sintezatorių nuotraukomis, vaizdais, melodijomis.
Koncerto metu taip pat bus galima įsigyti vinilinę plokštelę, kurių liko vos keli vienetai.
 
Šis koncertas yra projekto „Lygiateisis moterų dalyvavimas meno ir kūrybinėse industrijose“ (WOMarts) kūrybinių dirbtuvių „Meet the Masters“ dalis. 

Renginys nemokamas, bet įėjimas tik su galimybių pasu ir užsiregistravus. Registracija čia 

Projekto remėjai:


Agnès M

Umiko Kotori

Migloko