lt / en
Visi renginiai

LEONARDO & FRIENDS

Rugsėjo 9-30 d.
Parodos atidarymas – rugsėjo 9 d. 18 val.

Parnu miesto menininkų grupės paroda kupina visko, ką geriausio turi estų menas – šventiško žaismingumo, ryškiaspalvės psichodelikos ir pedantiško akylumo detalėms. Nutrūktgalviški performansistai, kruopštūs piešėjai, virtualybės tyrinėtojai, pop siurealizmo adeptai – jiems tinka viskas, kadangi tai – nuolatinio transo menas. Klasikinio meno parafrazės jų mene dera su ironiškomis provokacijomis, konceptuali fotografija – su vaikiškomis piešimo manijomis, fiktyvūs pasauliai draugauja su buities vaizdais. Neatsitiktinai parodai pasirinktas Leonardo ir jo draugų pavadinimas.

Parodos kuratorius Alaras Raudoja skelbia, kad jo alter ego – LEONARDO – gilinasi į mistinius kodus, sprendžia mįsles ir paverčia jas paprastais kasdienybės vaizdais. Hyper-ego ieškojimai nuveda Leonardo į ANGELŲ pasaulį.

Panašios į žmones sparnuotos būtybės – galbūt nėra tinkamiausias angelų vaizdavimo būdas, tačiau, negebėdami jų matyti, mes pasirenkame būtent tokią – mums suprantamą – formą. Angelai, su kuriais mus sieja artimas ryšys, kitame egzistavimo lygmenyje iš tikro esame mes patys. Šioje parodoje angelai – tai Leonardo DRAUGAI, menininkai Haide Rannakivi, Pusa, Marko Toomast, Jan Leo Grau ir Alar Raudoja, kviečiantys žiūrovus pažinti savo pasaulį.

Parodos kuratorius Alar Raudoja


Jan Leo Grau

Marko Toomast

Pusa

Haide Rannakivi

Alar Raudoja

Kuratorius