lt / en
Visi renginiai

Algirdo Toliato knygos "DIEVO VAIKŲ PLANETA" pristatymas

Algirdo Toliato knygos DIEVO VAIKŲ PLANETA pristatymas

Kovo 24 d. 18 val.

„Dievo vaikų planeta“ – šiuolaikiškai kunigo Algirdo Toliato parašyta ir dailininkės Kristinos Norvilaitės iliustruota istorija pasakoja apie vaikų santykius ir draugystę, apie gebėjimą priimti skirtingus – „kitokius“ žmones. Apie tai, kaip dorovinės ir dvasinės vertybės keičia mūsų gyvenimus. Knygoje esančios interaktyvios užduotys paskatins vaikus pamąstyti apie šalia esančius ir kurti gražesnius santykius.

Dievas vaikams sukūrė planetą ir norėjo, kad ji būtų pilna džiaugsmo bei gerumo. Nepagailėjo įvairiausių dovanų, jos pradžioje vaikus džiugino, bet vėliau viskas pasikeitė. Vaikai tapo pikti, nelaimingi ir gyvendami chaose sugriovė planetą, kurioje nebebuvo vietos net Kūrėjui. Vieną dieną vaikai sutiko berniuką Jėzų. Jis savo pavyzdžiu atvėrė planetos gyventojams akis ir atskleidė dieviškų supergalių ir palaiminimų paslaptį.

Knygoje yra atvirukas Pajausk atspausdintas reginčiųjų ir Brailio raštu su liečiama iliustracija, kuris supažindina žmones su akimis nematomo pasaulio grožiu ir skatina prisidėti prie naujai leidžiamos Algirdo Toliato knygos, atspausdintos reginčiųjų ir Brailio raštu ir socialinės iniciatyvos - „Padovanok knygą neregiui“.

Leidinys apdovanotas diplomu „Klaipėdos knyga 2019“ už knygos „Dievo vaikų planeta“ neordinarinį apipavidalinimą ir žaismingą dizainą.